Ambasada RP w Wiedniu ogłasza sprzedaż samochodu marki BMW

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Ambasada RP w Wiedniu ogłasza sprzedaż samochodu marki BMW
Dodany przez:

Ambasada RP w Wiedniu ogłasza sprzedaż samochodu marki BMW

Ambasada RP w Wiedniu przy Hietzinger Hauptstrasse 42c ogłasza sprzedaż samochodu marki BMW model 525d w trybie aukcji

Przedmiotem aukcji jest samochód osobowy marki BMW model 525d (560L), 2,5 L, rok produkcji 2006, VIN: FIN:WBANC51040CN42884, przebieg –185 000 km, Diesel, automatyczna skrzynia biegów, kolor – tytanowo szary II met.,  tapicerka tekstylna. Stan techniczny dobry(drobne rysy na lakierze). Dodatkowe wyposażenie: radio z odtwarzaczem CD, klimatyzacja automatyczna, komplet opon letnich wraz z felgami, centralny zamek, szyby elektrycznie otwierane.

Cena wywoławcza – 5000 € (bez Nova i MWSt)

Aukcja odbędzie się w dniu 15 listopada 2016 r. o godz. 11.00 w budynku Ambasady RP w Wiedniu przy Hietzinger Hauptstrasse 42c , 1130 Wiedeń.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 250 € do dnia 14 listopada 2016 r. Wadium należy wpłacić przelewem z rachunku uczestnika aukcji na konto Ambasady RP w Wiedniu IBAN – AT 24 1100 0094 6576 4000, SWIFT – BKAUATWW lub gotówką w kasie Ambasady w Wiedniu z dopiskiem „wadium BMW ”.

Osoby zainteresowane nabyciem mogą obejrzeć samochód po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu z osobową uprawnioną do kontaktu: Bernadeta Miazga-Hajdecka tel. +43 187015230, email: bernadeta.miazga-hajdecka@msz.gov.pl lub Michał Anasiewicz tel. +43 187015229, email: michal.anasiewicz@msz.gov.pl.

Minimalna wartość postąpienia 50 €.

Osoba fizyczna biorąca udział w aukcji zobowiązana jest posiadać dowód tożsamości, dowód wpłaty wadium oraz podpisać oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem prawnym i technicznym samochodu i regulaminem przeprowadzania aukcji.

Osoba reprezentująca osobę prawną dodatkowo powinna posiadać stosowne pełnomocnictwa i aktualny wypis z rejestru sądowego. W przypadku kopii wypisu – winna być potwierdzona za zgodność z oryginałem.

Umowa sprzedaży zostanie zawarta z nabywcą niezwłocznie po zakończeniu aukcji. Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia w terminie nie dłuższym niż 7 dni od przeprowadzenia licytacji.

Wadium złożone przez oferentów, którzy nie wygrali licytacji zostanie zwrócone w ciągu 7 dni, natomiast wadium złożone przez nabywcę zalicza się na poczet ceny nabycia. Wadium nie podlega zwrotowi, gdy żaden z uczestników aukcji nie zaoferuje co najmniej ceny wywoławczej lub gdy uczestnik, który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Organizator przetargu zastrzega sobie prawo przesunięcia terminu rozpoczęcia przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny. Kupujący będzie zobowiązany do opłacenia podatku Nova i MWSt.

Regulamin aukcji:
http://www.wieden.msz.gov.pl/resource/26b9efc8-6e14-408d-8f5a-b1527499eefa:JCR

Umowa sprzedaży:
http://www.wieden.msz.gov.pl/resource/32c63432-0a11-4349-8ab9-19bc021e1d59:JCR

Źródło: Ambasada RP w Wiedniu (wieden.msz.gov.pl)
Fot: wieden.msz.gov.pl

7 31 października, 2016 Biznes, News 31 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.