Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Artykuły z kategorii: Nauka i badania

Austriacki sektor usług
Dodany przez:
12 kwietnia

Austriacki sektor usług

Sytuacja austriackiego sektora usług Raport WIFO (Austriacki Insytut Badań nad Gospodarką): firmy działające na ryku usług, określiły swoją w marcu 2017 roku, jako dobrą, potwierdzając optymistyczne wyniki za grudzień
2 0 12 kwietnia, 2017 Biznes, Nauka i badania, News more
Staż studencki w karierze zawodowej
Dodany przez:
11 czerwca

Staż studencki w karierze zawodowej

Staż studencki to idealny sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej O karierę zawodową warto zatroszczyć się już podczas studiów. Dobrym rozwiązaniem dla studentów są wolontariaty i staże. Nie wymagają one pełnej...
5 0 11 czerwca, 2016 Nauka i badania, News more
Studia w Austrii
Dodany przez:
15 marca

Studia w Austrii

Studia w Austrii – wykaz uczelni:     Akademie der bildenden Künste Wien Schillerplatz 3 1010 Wien Tel: +43 0(1) 588 16-0   Alpen-Adria-Universität Klagenfurt Universitätsstraße 65-67 9020 Klagenfurt Tel:.

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.