Czy Polki dbają o swoje dłonie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Czy Polki dbają o swoje dłonie
Dodany przez:

Czy Polki dbają o swoje dłonie

Dłonie szybciej się starzeją. Można temu zaradzić

Nie tylko skóra naszej twarzy wymaga pielęgnacji. Nie możemy zapomnieć o skórze dłoni, która szybciej się starzeje. Trzeba ją odpowiednio pielęgnować kosmetykami do tego przeznaczonymi. Domowe sposoby takie jak, oliwa z oliwek czy kremy mogą zdziałać cuda.

Skóra na naszych dłoniach jest bardziej podatna na przesuszanie się i starzenie. Dzieje się to dlatego, ponieważ zawiera ona mniej gruczołów łojowych i tkanki tłuszczonej w porównaniu do innym części ciała – mówi kosmetyczka Anna Kowalska. Nie tylko to jest powodem starzenia się jej. Wpływ czynników zewnętrznych takich jak, zimno czy detergenty również mogą podrażnić naszą skórę. Istnieje kilka zabiegów, które mogą zregenerować nasz naskórek. Peeling parafinowy w delikatny sposób zetrze nam naskórek, ale ma on jeszcze jedno ukryte zadanie. Wtłacza produkty, które nałożyliśmy wcześniej do naszej skóry. Na koniec warto użyć kremu odżywczego, który poprawi jej elastyczność.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

5 06 stycznia, 2017 Ciekawostki, News, Zdrowie 6 stycznia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.