Jak Polki mogą podkreślić efekty uzyskane w siłowni

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Jak Polki mogą podkreślić efekty uzyskane w siłowni
Dodany przez:

Jak Polki mogą podkreślić efekty uzyskane w siłowni

Kosmetyka podkreśli efekty uzyskane w siłowni

Ćwiczenia i odpowiednie odżywianie to klucz do dobrego wyglądu. Warto jednak wspomagać się zabiegami kosmetycznymi. Stanowią one idealne dopełnienie naszej codziennej pracy nad perfekcyjną sylwetką.

Wysiłek związany z odchudzaniem coraz więcej osób łączy z wizytami w klinikach medycyny estetycznej. I nie chodzi tu o działania z użyciem skalpela. Aby pozbyć się tzw. oponki, można zdecydować się na zabieg krio lipo ice. „Polega on na zamrażaniu komórek tłuszczowych zlokalizowanych w jednym miejscu” – wyjaśnia w wywiadzie dla serwisu infoWire.pl kosmetolog Maria Koniec z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Zabieg maximus, podczas którego wykorzystuje się fale radiowe oraz elektrostymulację mięśni, również pomoże w odchudzaniu okolic brzucha, a także ud oraz w podciągnięciu pośladków.

Modelowaniu sylwetki przysłuży się też zabieg icoone. Zalecany jest osobom, które mają problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie, cellulitem, opuchnięciami spowodowanymi niezdrowym odżywianiem oraz dolegliwościami hormonalnymi. „Dzięki drenażowi pobudzamy układ limfatyczny, odblokowujemy zastoiny wody, pobudzamy krążenie oraz dotleniamy tkanki. Zabieg przyspiesza regenerację skóry i przywraca jej jędrność” – mówi ekspertka. Z kolei w przywracaniu elastyczności skóry, niwelowaniu rozstępów, blizn i cellulitu skuteczna jest karboksyterapia. Polega ona na wstrzykiwaniu do ciała dwutlenku węgla, który likwiduje komórki tłuszczowe.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

1 23 września, 2016 Ciekawostki, News, Zdrowie 23 września, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.