Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Konferencja start-up pod szyldem Wolves Summit
Dodany przez:

Konferencja start-up pod szyldem Wolves Summit

Spotkaj w Warszawie obiecujące międzynarodowe startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje

Warszawa będzie wkrótce gospodarzem kolejnej edycji, dużej konferencji start-up pod szyldem „Wolves Summit”. Jej najbliższa, V edycja odbędzie się w dniach 28-29 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w warszawie. Zasadniczym celem konferencji „Wolves Summit” jest łączenie, kojarzenie młodych firm technologicznych z inwestorami i przedstawicielami korporacji. To także dobra okazja do nowych interakcji, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

Poprzednie cztery edycje zgromadziły w sumie 6924 uczestników z 61 państw, w tym 671 inwestorów, 914 start-upów, 1138 przedstawicieli świata korporacyjnego, którzy odbyli 8414 spotkań w formule 1:1. Start-upy biorące udział w konferencjach reprezentowały ponad 40 różnych branż.

W bieżącym roku organizatorzy zmienili formułę udziału start-upów w konferencji. Spośród młodych firm, które pozyskały finansowanie niższe niż 1,5 mln euro, do udziału w konferencji zostanie zakwalifikowanych na podstawie oceny aplikacji 350 firm i będą one mogły w niej uczestniczyć za darmo. Wedle organizatorów marcowa edycja konferencji zgromadzi ponad 2000 uczestników, w tym 350 start-upów, 50 scale-upów, 250 inwestorów, 350 przedstawicieli korporacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.wolvessummit.com/en. Zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z Panem Piotrem Piasek, p.piasek@wolvessummit.com.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Warszawy i uczestnictwa w „Wolves Summit”.

Więcej o „Wolves Summit”: http://www.berlin.msz.gov.pl/resource/ed9a50a4-b62a-4b42-bc74-9a2c1649b553:JCR

 

Źródło: Ambasada RP w Berlinie (berlin.msz.gov.pl)
Fot: berlin.msz.gov.pl

1 06 lutego, 2017 Biznes, Kalendarium, News, Wydarzenia Luty 6, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.