Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Konferencja start-up pod szyldem Wolves Summit
Dodany przez:

Konferencja start-up pod szyldem Wolves Summit

Spotkaj w Warszawie obiecujące międzynarodowe startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje

Warszawa będzie wkrótce gospodarzem kolejnej edycji, dużej konferencji start-up pod szyldem „Wolves Summit”. Jej najbliższa, V edycja odbędzie się w dniach 28-29 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w warszawie. Zasadniczym celem konferencji „Wolves Summit” jest łączenie, kojarzenie młodych firm technologicznych z inwestorami i przedstawicielami korporacji. To także dobra okazja do nowych interakcji, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

Poprzednie cztery edycje zgromadziły w sumie 6924 uczestników z 61 państw, w tym 671 inwestorów, 914 start-upów, 1138 przedstawicieli świata korporacyjnego, którzy odbyli 8414 spotkań w formule 1:1. Start-upy biorące udział w konferencjach reprezentowały ponad 40 różnych branż.

W bieżącym roku organizatorzy zmienili formułę udziału start-upów w konferencji. Spośród młodych firm, które pozyskały finansowanie niższe niż 1,5 mln euro, do udziału w konferencji zostanie zakwalifikowanych na podstawie oceny aplikacji 350 firm i będą one mogły w niej uczestniczyć za darmo. Wedle organizatorów marcowa edycja konferencji zgromadzi ponad 2000 uczestników, w tym 350 start-upów, 50 scale-upów, 250 inwestorów, 350 przedstawicieli korporacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.wolvessummit.com/en. Zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z Panem Piotrem Piasek, p.piasek@wolvessummit.com.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Warszawy i uczestnictwa w „Wolves Summit”.

Więcej o „Wolves Summit”: http://www.berlin.msz.gov.pl/resource/ed9a50a4-b62a-4b42-bc74-9a2c1649b553:JCR

 

Źródło: Ambasada RP w Berlinie (berlin.msz.gov.pl)
Fot: berlin.msz.gov.pl

1 06 lutego, 2017 Biznes, Kalendarium, News, Wydarzenia 6 lutego, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.