Kontrole graniczne w Austrii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Kontrole graniczne w Austrii
Dodany przez:

Kontrole graniczne w Austrii

Kontrole graniczne w Austrii od lipca

W związku ze szczytem NATO w Warszawie i Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie w okresie od 4 lipca do 2 sierpnia zostaną czasowo przywrócone kontrole na granicach wewnętrznych Polski.

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że w związku z wprowadzeniem tychże kontroli granicznych, Państwa czas podróży może ulec znaczącemu wydłużeniu.

Zalecamy także sprawdzenie daty ważności Państwa dokumentów podróży.

Ponadto zwracamy uwagę na fakt, że noszenie broni – także rozładowanej! – będzie w niektórych miejscach zakazane, a mianowicie w Warszawie w okresie od 04 lipca do 10 lipca włącznie, a na obszarze Małopolski i Śląska od 20 lipca do 01 sierpnia 2016 r. włącznie.

 

Źródło: Ambasada Austrii w Warszawie (bmeia.gv.at)
Fot: własność redakcji

19 22 czerwca, 2016 Austria, Kalendarium, News, Turystyka 22 czerwca, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.