Mecze Austriaków na Euro 2016

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Mecze Austriaków na Euro 2016
Dodany przez:

Mecze Austriaków na Euro 2016

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Na zaproszenie Ambasady oraz Wydziału Handlowego Ambasady Austrii wszyscy Austriacy mieszkający w Warszawie mogli razem przeżywać i obserwować poczynania piłkarskiej reprezentacji Austrii podczas meczy z Węgrami oraz Portugalią. Wspólne oglądanie zorganizowane zostało wraz z węgierskimi oraz portugalskimi koleżankami i kolegami. Dyrektor warszawskiego Hotelu Marriott zapewnił słodką niespodziankę na ten gorączkowy wieczór.

Dane kontaktowe:
Ambasada Austrii w Warszawie
ul. Gagarina 34
00-748 Warszawa
Telefon: (+48) 22 841 00 81
Fax: (+48) 22 841 00 85
E-Mail: warschau-ob(at)bmeia.gv.at
Przyjęcia interesantów:
Pon.-Pt. 09.00 – 11.00

 

Źródło: Ambasada Austrii w Warszawie (bmeia.gv.at)
Fot: własność redakcji

6 27 czerwca, 2016 News, Sport 27 czerwca, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.