Międzynarodowe Targi Bauen & Energie Wien 2016 w Austrii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Międzynarodowe Targi Bauen & Energie Wien 2016 w Austrii
Dodany przez:

Międzynarodowe Targi Bauen & Energie Wien 2016 w Austrii

Targi Bauen & Energie Wien

 

Rodzaj wydarzenia
Targi
Polski akcent
WPHI uczestniczy

Międzynarodowe , stanowiące swojego rodzaju wystawę, wyznaczającą najnowsze trendy i promocję produktów służących budownictwu oraz przybliżeniu możliwości oszczędności energii. Targi odbędą się w:

Messezetrum Wien Neu,

Messeplatz 1, A-1021 Wien Tel: +43 (0)1 727 20-0

Fax: +43 (0)1 727 20-4709

www.bauen-energie.at

BAUEN & ENERGIE to prestiżowa impreza branży budowlanej. W roku 2015 r. swoje oferty prezentować będzie, około 600 wystawców z 20 krajów na powierzchni 45.000 m2, starając się przedstawić najnowsze trendy, produkty oraz systemy stosowane na budowach, służące renowacji i modernizacji.

Targi te są okazją do przedstawienia najnowszych osiągnięć z dziedziny budownictwa, gospodarki mieszkaniowej i z zakresu energii odnawialnej oraz budownictwa ekologicznego. Swoje oferty prezentować będą producenci z następujących sektorów branżowych: materiały budowlane, urządzenia sanitarne, wykładziny, podłogi, okna, drzwi, bramy, schody, materiały izolacyjne, termoizolacje, systemy ocieplania fasad, narzędzia i maszyny, materiały instalacyjne, kafelki, kominki, balkony, ogrody zimowe, sauny, baseny, ogrodzenia, garaże, renowacja i modernizacja.

Na targach udzielane będą również indywidualne porady na temat projektów budowlanych. Uczestniczący w targach eksperci informować będą odwiedzających targi o charakterystyce energetycznej budynków.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu www.austria.trade.gov.pl będzie miał na ww. targach własne stoisko informacyjne, na które serdecznie zapraszamy.

Źródło: austria.trade.gov.pl
Fot: austria.trade.gov.pl

10 16 grudnia, 2015 Austria, Ekologia, Kalendarium, News, Wydarzenia Grudzień 16, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.