Polacy chcą wyglądać modnie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Polacy chcą wyglądać modnie
Dodany przez:

Polacy chcą wyglądać modnie

Podążanie za modą

Jak twierdzą prowadzący badania, taki wynik jest związany z faktem, że dla wielu Polaków coraz większe znaczenie ma to, by modnie się prezentować. Polacy po latach kryzysu gospodarczego, gdy w sklepach nie można było spotkać tak ogromnej ilości artykułów odzieżowych zachłysnęli się niejako możliwością wyboru spośród tak wielu markowych ubrań. W dzisiejszych czasach, gdy poziom życia wielu rodzin jest dość wysoki w porównaniu z poprzednią dekadą, nareszcie ludzie są w stanie pozwolić sobie nie tylko na wybór ciekawych i wysokiej jakości ubrań, ale również na tworzenie własnego stylu.

Wyniki wspomnianych badań potwierdza także firma Simmi, producent odzieży markowej, nawiązującej do obowiązujących modowych trendów. Jak wynika z danych udostępnionych przez tę firmę w ciągu ostatniego roku sprzedaż odzieży wzrosła o kilkanaście procent. Taki wynik to rekord, ponieważ w poprzednich latach wzrost sprzedaży nie był aż tak zauważalny i wahał się w granicach kilku procent. Tak gwałtowne zainteresowanie kupnem swoich wyrobów producent odzieży młodzieżowej tłumaczy przede wszystkim faktem, że polscy konsumenci dziś nie tylko dużo kupują, ale również zwracają większą uwagę na jakość kupowanych rzeczy. Obecnie dużo mniejszą popularnością cieszą się ubrania niewiadomego pochodzenia. Polacy chętniej wybierają produkty lepszego gatunku i znanej cenionej marki.

Potwierdzają to specjaliści badający zachowania polskich konsumentów i sytuację ekonomiczną w branży odzieżowej. Według nich w ostatnich latach największy sukces odniosła sprzedaż hurtowa odzieży damskiej. Według badań wynika że więcej starań aby wyglądać modnie i stylowo, dokładają kobiety. Specjaliści potwierdzają jednak, że wzrósł także popyt na ubrania dla dzieci, młodzieży oraz mężczyzn.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Lifestyle
Fot: lifestyle.newseria.pl

5 21 kwietnia, 2017 Ciekawostki, News, Zdrowie 21 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.