Polacy najchętniej szusują w alpejskich rejonach Austrii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Polacy najchętniej szusują w alpejskich rejonach Austrii
Dodany przez:

Polacy najchętniej szusują w alpejskich rejonach Austrii

Wiosenne szusowanie ma więcej plusów niż minusów

Podstawową zaletą wyjazdów na narty poza sezonem jest cena, która może być nawet 30 procent niższa. Kolejnym plusem jest na pewno pogoda, temperatura w kwietniu i maju jest znacznie wyższa niż zimą. Polacy najchętniej szusują w alpejskich rejonach Włoch i Austrii.

Ile możemy zapłacić za tygodniowy wiosenny wyjazd na narty? Jak mówi newsrm.tv Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska: ”Tygodniowy wyjazd narciarski do Austrii do Tyrolu Zachodniego z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami będzie to koszt ok. 1280 zł. Tygodniowe wakacje we Włoszech w hotelu czterogwiazdkowym z dwoma posiłkami to koszt ok. 1300 zł.”. Chcąc spędzić urlop w apartamencie w Szwajcarii musimy przygotować się na wydatek ok. 450 zł od osoby nie wliczając wyżywienia.

Nie tylko pobyt w hotelu i apartamencie jest tańszy w kwietniu i maju. „W wielu kurortach narciarskich możemy też liczyć na duże zniżki w szkółkach narciarskich na wypożyczenie sprzętu, spada też cena samych skipassów, a nawet w niektórych tygodniach są tzw. „free ski weeks” kiedy ceny skipassów są gratisowe, także warto zwrócić na takie informację uwagę szukając ofert narciarskich.” mówi Magda Plutecka-Dydoń.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

4 20 stycznia, 2017 News, Turystyka 20 stycznia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.