Polska branża transportowa

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Polska branża transportowa
Dodany przez:

Polska branża transportowa

Polska branża transportowa

Polska branża transportowa zaprezentowała się w Wiedniu Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego i Austriacką Federalną Izbą Gospodarczą zorganizował seminarium poświęcone promocji polskiej branży transportowo-logistycznej.

Konferencja pokazała zmiany, jakie w ostatnim czasie nastąpiły w zakresie rozbudowy infrastruktury drogowej i kolejowej w Polsce oraz przedstawiła austriackim partnerom możliwości polskich portów bałtyckich, jak również firm transportowo-logistycznych. Na przykładzie województwa pomorskiego zaprezentowano potencjał regionów wzdłuż Korytarza Transportowego Bałtyk-Adriatyk.

Konferencję otworzył Ambasador RP w Wiedniu Artur Lorkowski, zachęcając polskie i austriackie przedsiębiorstwa do współpracy. W panelu dyskusyjnym głos zabrali przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Portów Bałtyckich z Gdyni i Szczecina Świnoujście, jak również polskich i austriackich firm z branży transportowo-logistycznej.

Impreza była również okazją do bezpośrednich rozmów przedstawicieli polskich i austriackich firm z sektora transportu i logistyki nt. współpracy i wspólnych działań na rynkach trzecich.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu
fot: freeimages.com

4 30 października, 2014 Biznes, News 30 października, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.