Program stypendialny dla polskich managerów

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Program stypendialny dla polskich managerów
Dodany przez:

Program stypendialny dla polskich managerów

Wiedeński Uniwersytet Ekonomii i Biznesu jedna z bardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Europie otwiera się na polskich managerów. Instytucja o ponad stuletniej tradycji, należąca do światowej czołówki będzie w ramach WU Executive Academy prowadzić programy MBA, Master of Laws i wiele innych dedykowanych specjalnie dla polskiej kadry zarządzającej wyższego szczebla.

Stanowiąca część Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, wiedeńska WU Executive Academy, która na co dzień wykorzystuje zasoby wiedzy i doświadczenia około 1200 pracowników naukowych oraz licznej grupy ekspertów z ponad 200 partnerskich uniwersytetów na całym świecie otwiera się na polskich menadżerów.

Polska to rynek z bardzo dużymi perspektywami rozwoju. Firmy krajowe i zagraniczne, która w najbliższych latach pojawią się w waszym kraju będą potrzebowały kadry wykształconej według najwyższych światowych standardów biznesowych mówi prof. Bodo B. Schlegelmilch, dziekan WU Executive Academy i dyrektor wydziału Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu. Dzięki programom oferowanym przez WU Executive Academy jesteśmy świetnie przygotowani, żeby odpowiedzieć na tę potrzebę. Dlatego otwieramy się na polską kadrę zarządzającą dodaje.

Wartości WU Executive Academy

Jako część Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, WU Executive Academy posiada akredytację EQUIS (European Quality Improvement System) międzynarodowego systemu akredytacji przyznawanych przez Europejską Fundację Zarządzania. Programy MBA zostały również akredytowane przez stowarzyszenie AMBA przyznające certyfikaty uznawane na całym świecie. W krajach niemieckojęzycznych istnieją tylko dwie uczelnie ekonomiczne, spełniające kryteria jakości wymagane przez obie te instytucje akredytujące. Jej programy wymieniane są w rankingach sporządzanych przez m.in.: Financial Times, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Handelsblatt czy branżowy Personal Magazyn.

Każdego roku programy edukacji menedżerskiej oferowane przez WU Executive Academy przyciągają 900 absolwentów wyższych uczelni oraz 1200 menedżerów i ekspertów z po-nad 75 krajów. Zajęcia i sesje odbywają się są w ponad 15 krajach na trzech kontynentach.

Wśród wykładowców WU Executive Academy jest wielu światowej sławy profesorów oraz menedżerów najwyższego szczebla. Przekazują oni studentom najnowszą wiedzę, opartą na badaniach naukowych oraz doświadczeniu zdobytym podczas wdrażania w praktykę najnowocześniejszych modeli zarządzania.

Szansa na stypendium

Kursy edukacyjne są otwarte na kadrę menadżerską z polskim obywatelstwem. Dodatkowo potencjalni uczestnicy mogą ubiegać się o dodatkowe wsparcie finansowe. Przykładowo, aby uczestniczyć w programie Global Executive MBA Program, oferowanym przez WU Executive Academy Vienna University of Economics and Business, Austria we współpracy z Carlson School of Management University of Minnesota, USA wystarczy zgłosić chęć swojego udziału w kursie poprzez złożenie odpowiedniej aplikacji. Spośród zgłoszonych zostaną wybrane osoby, które będą miały szansę na zdobycie wartościowego stypendium. Kandydaci zostaną wytypowani przez specjalnie powołaną do tego komisję oraz zaproszeni na rozmowę do Wiednia w lutym 2014 roku.

Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

***

Więcej informacji na temat stypendiów dla polskich menedżerów można znaleźć tutaj: https://www.executiveacademy.at/en/financing-options/Pages/scholarships.aspx


Fot:
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

0 28 stycznia, 2014 News, Praca Styczeń 28, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.