Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Rynek miodu w Austrii
Dodany przez:

Rynek miodu w Austrii

Rynek miodu w Austrii jest szansą dla polskich eksporterów

Szansą dla polskich eksporterów jest rynek miodu w Austrii. Obok Niemiec, Austria posiada największe zużycie miodu na mieszkańca. Wzrost tego segmentu rynkowego wyniósł 10,3% w 2015 roku i 6,9% w 2016 roku. Obroty rynkowe wyniosły w 2016 roku 30 mln euro z czego 13 mln euro przypada na firmę Honigmayr która odnotowała wzrost udziałów w rynku na poziomie 2,5 pkt. procentowego. Honigmayr oferuje 17 różnych odmian miodu. Wśród odbiorców austriackich największym powodzeniem cieszy sieęmiód wielokwiatowy. Pod wpływem ekologicznych tendencji, które mają wpływ na preferencje klientów Honigmayr rozszerzył swoją ofertę o nowe rodzaje miodów produkowanych zgodnie z wymogami ekologicznej produkcji. Docelowo cała oferta firmy ma być oparta na trzech punktach: naturalność oferowanych produktów, tradycja firmy i innowacyjność. Celem firmy jest stać się liderem na austriackim rynku miodu i ugruntowanie w świadomości konsumentów wizerunku firmy rodzinnej z całkowicie rodzimym kapitałem.

 

Źródło: WPHI Wiedeń, Portal Promocji Eksportu (austria.trade.gov.pl)
Fot: austria.trade.gov.pl

1 10 kwietnia, 2017 Biznes, Ekologia, News, Zdrowie 10 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.