Ścigając Steve'a Jobsa. Historie Polaków w Dolinie Krzemowej

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Ścigając Steve’a Jobsa. Historie Polaków w Dolinie Krzemowej
Dodany przez:

Ścigając Steve’a Jobsa. Historie Polaków w Dolinie Krzemowej

Jak zostać jednorożcem w Dolinie Krzemowej?

 

Politechnika Gdańska zaprasza na wykład pt. „Jak zostać jednorożcem w Dolinie Krzemowej?”. Prelekcja, którą wygłosi Magda Gacyk – autorka książki zatytułowanej. „Ścigając Steve’a Jobsa. Historie Polaków w Dolinie Krzemowej” odbędzie się w ramach cyklu „Politechnika Otwarta”. Wstęp na wykład jest zatem wolny.

Wykład odbędzie się 24 listopada o godz. 18.00 wsali 300 w Gmachu Głównym uczelni.

Magda Gacyk jest korespondentką Polskiego Radia w Kalifornii i współpracownikiem organizacji European Journalism Center. Dziennikarka od kilkunastu lat mieszka w Kalifornii, w tym czasie bardzo zbliżyła się do środowiska naukowego z Doliny Krzemowej. Zdaniem Gacyk potęga Doliny jest również zasługą pracujących tam Polaków. W swojej książce opisała drogi do sukcesu około 60 osób.

Podczas wykładu prelegentka przybliży wybrane historie naszych rodaków, świetnie wykształconych fachowców. Wykład będzie też próbą odpowiedzi na tytułowe pytanie „Jak zostać jednorożcem w Dolinie Krzemowej?”, a więc jak sobie pomóc, by osiągnąć sukces w tak osobliwym miejscu.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 16 listopada, 2015 Edukacja, News, Wydarzenia 16 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.