Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Studiuj po polsku na Wydziale Zamiejscowym GWSH w Wiedniu
Dodany przez:

Studiuj po polsku na Wydziale Zamiejscowym GWSH w Wiedniu

Studiuj po polsku w Austrii

Chcesz uzupełnić wykształcenie i podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy do nas! Gwarantujemy wysoki poziom oraz studia prowadzone w języku polskim.

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach jest jedyną polską uczelnią posiadającą uprawnienia do prowadzenia studiów wyższych na terenie Austrii.

Stawiamy na jakość. Obok wiedzy teoretycznej na najwyższym poziomie zapewniamy zajęcia praktyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i zaangażowaniem.

Wydział Zamiejscowy GWSH w Wiedniu to 10 lat tradycji. Wydział działa na podstawie decyzji wydanych przez władze Republiki Austrii (Bundesministerium fur Wissenschaft und Forschung) oraz przez władze Rzeczypospolitej Polskiej (Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a także Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego).

Wiedeńska oferta edukacyjna GWSH skierowana jest głównie do Polonii austriackiej oraz do naszych rodaków przebywających czasowo w Austrii. Oferujemy studia licencjackie oraz podyplomowe:

– Stosunki Międzynarodowe (Studia I stopnia – licencjackie, zaoczne, trwające 3 lata)
w specjalności: Biznes, logistyka i transport międzynarodowy

– Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Studia Podyplomowe, zajęcia weekendowe, 2 semestry): Zarządzanie zasobami ludzkimi

Nasza Uczelnia w Wiedniu angażuje się w życie Polonii w Austrii. Przykładem mogą być spotkania noworoczne w Ambasadzie RP w Wiedniu czy liczne konferencje organizowane dla Polonii. Z myślą o naszych studentach współpracujemy z przedstawicielami znaczących firm austriackich. Nasi wiedeńscy studenci mają takie same prawa i przywileje jak studenci w kraju.

Więcej informacji znajdą Państwo na łamach naszej strony: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa

16 13 czerwca, 2018 Nauka i badania, News 13 czerwca, 2018

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.