Szwajcarskie ładowarki samochodowe

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Szwajcarskie ładowarki samochodowe
Dodany przez:

Szwajcarskie ładowarki samochodowe

Kabelki przydatne nie tylko w podróży

Rozładowany telefon czy tablet, jak na złość w czasie podróży lub tuż po wyjściu z domu czy biura? Teoretycznie to nie problem, przecież chińską ładowarkę samochodową czy kabelek USB umożliwiający podłączenie urządzenia mobilnego do komputera kupimy już za kilkanaście złotych. Ciekawe tylko, jak długo będą spełniać swoją rolę, zanim odmówią posłuszeństwa?

Nie mnóż elektrośmieci

Skoro najprostsza ładowarka samochodowa potrafi kosztować nieco więcej niż 10 zł, czy warto wydawać więcej? Tak, i to nie tylko ze względu na stabilność działania, dodatkowe opcje (np. wejścia USB), szybkość ładowania czy ciekawszy design droższego, oryginalnego produktu. Używanie podróbek czy tanich zamienników może być zwyczajnie niebezpieczne. Potwierdzeniem są liczne przykłady nieszczęśliwych wypadków, do których dochodzi na skutek stosowania nielegalnych ładowarek. Lista grzechów jest długa, zaczynając od możliwości przegrzania czy uszkodzenia ładowanego urządzenia czy gniazda samochodowego, po ryzyko porażenia prądem oraz wywołania spięcia ze względu na często niewłaściwą konstrukcję podróbek.

Wiedz za co płacisz

Mimo licznych akcji nakłaniających konsumentów do stosowania wyłącznie oryginalnych ładowarek i zasilaczy, wciąż znajdują się klienci szukający oszczędności. Są też tacy, którzy nie boją się wydać kilka złotych więcej, by mieć gwarancję bezpieczeństwa w czasie ładowania swoich urządzeń. Właśnie tę grupę mogą zainteresować nowości, które pojawiły się w ramach szwajcarskiej marki SKROSS. To przydatne ładowarki samochodowe SKROSS Midget Plus w wersjach Micro USB oraz Lightning Connector, a także SKROSS 2w1 Micro USB & Lightning – kabel łączący urządzenie mobilne (w tym urządzenia marki Apple) z komputerem czy innym sprzętem wyposażonym w port USB. Co wyróżnia te produkty?

Nowości od Szwajcarów

SKROSS Midget Plus to poręczne ładowarki samochodowe, które mimo niewielkich gabarytów (są wielkości kciuka!), przywrócą moc każdemu urządzeniu mobilnemu, niezależnie od tego czy będzie to smartphone, iPhone, tablet czy na przykład odtwarzacz mp3. To, co wyróżnia nowe modele to jak zawsze wysoka jakość zastosowanych materiałów, kompatybilny kształt oraz wyposażenie w zwijany, odporny na plątanie kabel. A z kwestii technicznych? To dodatkowy port USB oraz moc pozwalająca na ładowanie nawet dwóch urządzeń na raz. Ładowarka SKROSS Midget Plus Micro USB dedykowana jest urządzeniom wyposażonym w złącze micro USB (smartphone, tablet, nośnik mp3 i inne). Posiada łączną moc 2100 mA i kosztuje ok. 79 zł. Z kolei SKROSS Midget Plus with Lightning Connector pozwala na szybkie naładowanie urządzeń firmy Apple, jak iPod oraz iPhone. Ładowarka posiada łączną moc 2000 mA i kosztuje ok. 129 zł.

Kolejną nowością jest SKROSS 2w1 Micro USB & Lightning, kabel służący do ładowania i synchronizacji urządzeń mobilnych z komputerami i innymi sprzętami wyposażonymi w port USB.Dzięki kablowi SKROSS 2w1 Micro USB & Lightning Connector podłączymy do komputera lub innego sprzętu z portem USB dowolne urządzenie mobilne ze złączem micro USB (np. smartphone, tablet, aparat fotograficzny, pad, odtwarzacz muzyki) oraz – dzięki dodaniu złącza Lightning także urządzenie iOS, jak iPod, iPhone oraz iPad. Kabel ma aż 1 metr długości oraz łączną moc 2100 mA dla micro USB i konektora Lightning. Jego posiadanie okaże się cenne szczególnie wtedy, gdy będziemy chcieli naładować baterię w urządzeniu mobilnym lub szybko zsynchronizować np. telefon czy aparat fotograficzny z komputerem. Co ważne, SKROSS 2w1 Micro USB & Lightning posiada pełną certyfikację udzieloną przez firmę Apple. Kosztuje ok. 99 zł.

Czy warto oszczędzać kupując tanie i niesprawdzone produkty? Przecząco odpowiedzą nie tylko Szwajcarzy, ale także każda inna osoba, która choć raz doświadczyła czym grozi używanie taniej, wątpliwej jakości elektroniki.

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.
Fot: freeimages.com

0 08 maja, 2015 Ciekawostki, News Maj 8, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.