Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Targi Haus & Bau w Ried
Dodany przez:

Targi Haus & Bau w Ried

Haus & Bau Messe Ried 2016

W dniach 4-6 listopada 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu będzie uczestniczył ze stoiskiem informacyjno-promocyjnym na targach Haus & Bau w Ried (Górna Austria).

W 9 halach na powierzchni ok. 14 tys. m² będą prezentować się tam firmy m.in. z branży budowlanej, mieszkaniowej, remontowej, grzewczej, energetycznej, wyposażenia wnętrz itp.

Zapraszamy polskie firmy do przesyłania do Wydziału materiałów reklamowych (prospekty, katalogi, gadżety itp.), które mogłyby być prezentowane na tych targach. Materiały te byłyby wykorzystywane także na innych imprezach wystawienniczych np. na planowanym stoisku na targach Bauen & Energie w Wiedniu w dniach 16-19 lutego 2017 r. –  http://www.bauen-energie.at/.

 

Witryna wydarzenia: www.hausundbau.at
Polski akcent: WPHI uczestniczy

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (austria.trade.gov.pl)
Fot: austria.trade.gov.pl

1 17 października, 2016 Austria, Biznes, Kalendarium, News, Wydarzenia Październik 17, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.