Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Nasze społeczności

Pogoda

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Targi INTERALPIN w Austrii
Dodany przez:

Targi INTERALPIN w Austrii

Międzynarodowe Targi INTERALPIN w Innsbrucku

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Wiedniu będzie uczestniczył w dniach od 26 do 28 kwietnia 2017 r. w Międzynarodowych Targach INTERALPIN w Innsbrucku, które odbywają się co dwa lata i są wiodącymi targami nowoczesnych technologii alpinistycznych i ratowniczych oraz zagospodarowania terenu górskiego zimą i latem.

Zachęcamy polskie firmy i instytucje z branży do uczestnictwa w tych targach: www.interalpin.at/de

W przypadku braku możliwości bezpośredniej obecności na targach, WPHI deklaruje możliwość zaprezentowania naszym partnerom biznesowym Państwa materiałów informacyjno-reklamowych związanych z tematyką targów. Wtedy prosimy o przekazanie tych materiałów na adres pocztowy Wydziału: https://austria.trade.gov.pl/pl/kontakt/977,kontakt.html

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (austria.trade.gov.pl)
Fot: austria.trade.gov.pl

2 24 kwietnia, 2017 Austria, Kalendarium, News, Turystyka, Wydarzenia, Zdrowie 24 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.