Targi Mody Poznań już we wrześniu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Targi Mody Poznań już we wrześniu
Dodany przez:

Targi Mody Poznań już we wrześniu

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu na Targi Mody Poznań, które odbędą się w dniach 2-4 września 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Targi Mody Poznań są największym w Polsce wydarzeniem skierowanym do branży odzieżowej i obuwniczej. Od lat stanowią one ważne miejsce w kalendarzu spotkań biznesowych polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców.

Ekspozycja targów składać się będzie z trzech salonów tematycznych:

– Next Season Salon Odzieży i Dodatków – wiosna/lato 2016

– Fast Fashion Salon Odzieży i Dodatków – jesień/zima 2015/2016

– BTS Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych

Dla osób, które zdecydują się na udział w targach przygotowaliśmy bogaty program wykładów i szkoleń, w tym m.in. na temat skutecznych technik sprzedaży, nowoczesnej komunikacji marketingowej jak również innowacji technologicznych.

W przypadku pojawienia się pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Joanna Sypniewska

tel. +48/ 61 869 22 16

kom. +48/ 691 029 153

e-mail: joanna.sypniewska@mtp.pl

Źródło: oslo.trade.gov.pl
Fot: oslo.trade.gov.pl

0 14 maja, 2015 Kalendarium, News, Polska Maj 14, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.