Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Targi turystyczne Ferien-Messe Wien
Dodany przez:

Targi turystyczne Ferien-Messe Wien

Polska oficjalnym partnerem targów turystycznych Ferien-Messe Wien 2017

Targi Ferien-Messe Wien, międzynarodowy event promujący turystykę, podróże oraz wypoczynek, to wiodące targi turystyczne w Austrii skierowane do szerokiej publiczności. Od 12 do 15 stycznia 2017 roku w halach A i B Targów Wiedeńskich ponad 800 wystawców z 70 krajów zaprezentuje popularne cele urlopowe, cenne wskazówki, oferty szyte na miarę oraz najnowsze wakacyjne trendy.

Polska jest w tym roku oficjalnym partnerem targów Ferien-Messe Wien. W wielu miejscach na Targach Wiedeńskich (przede wszystkim na stoisku 1011 w hali A oraz na stoisku 1143 w hali B) prezentowane będą polskie miasta i regiony: od Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Zabrza i Bielska-Białej, poprzez Warmię, Mazury i Śląsk, aż do regionów takich jak Małopolska, Kanał Elbląski oraz województwo świętokrzyskie. Na odwiedzających czekają konkursy oraz interesujący program, obejmujący występy muzyczne, prezentacje, filmy podróżnicze oraz wystawę.

Adres:
Messe Wien, Halle A, B, Messeplatz 1, 1020 Wiedeń

Wstęp/bilety:
www.ferien-messe.at

Partnerzy:

– Ferien-Messe Wien 2017
www.ferien-messe.at
– Polska Organizacja Turystyczna
– www.polen.travel/de-at
– Ambasada RP w Wiedniu
www.wieden.msz.gov.pl/de

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (austria.trade.gov.pl)
Fot: austria.trade.gov.pl

2 11 stycznia, 2017 Austria, Kalendarium, News, Turystyka, Wydarzenia Styczeń 11, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.