Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
WPHI Wiedeń na targach AGRARIA
Dodany przez:

WPHI Wiedeń na targach AGRARIA

Stoisko informacyjno-promocyjne WPHI Wiedeń na targach AGRARIA w Wels

W okresie od 30 listopada do 2 grudnia 2016 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu uczestniczył z własnym stoiskiem informacyjno-promocyjnym na targach AGRARIA w Wels. Odbywające się corocznie targi są największą w Austrii imprezą wystawienniczo-targową w zakresie rolnictwa i gospodarki rolnej oraz powiązanych z nią branż. Na 75 000 m² powierzchni wystawienniczej prezentowało się ponad 490 wystawców, także zagranicznych (głównie z sąsiedniej Bawarii), w tym dwie firmy z Polski. Dużo miejsca na targach poświęcone było zwłaszcza firmom specjalizującym się w: automatyzacji i wydajności w agrotechnice, w technice leśnej, w produkcji zwierzęcej i chowie zwierząt oraz w nasionach, ochronie roślin i nawożeniu. Targom towarzyszyły liczne imprezy (łącznie 120), gdzie wystawcy i zaproszeni zwiedzający mogli zapoznać się ze specjalistycznymi informacjami oraz aktualnymi tematami z branży. (Na części prezentacji obecni byli przedstawiciele dużej mleczarni z Polski).

Stoisko WPHI prezentowało obok własnych wydawnictw (Die Woiwodschaften Polens, Broschüre für österreichische Unternehmer; Polen 2016 Facts & Figures) materiały reklamowo-informacyjne przesłane do naszego Wydziału przez polskie przedsiębiorstwa z branż będących tematami targów. Urozmaiceniem stoiska były też plakaty i prospekty turystyczne uzyskane od Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu.

Na targach rolniczych AGRARIA w Wels WPHI miało stoisko informacyjno-promocyjne po raz drugi w ciągu ostatnich pięciu lat. Zainteresowanie części zwiedzających wzbudzały prezentowane przez nas materiały promocyjne polskich firm związanych z gospodarką rolną i branżami pokrewnymi. Bezpośrednimi efektami promocyjnymi są, już napływające, zapytania kierowane przez odwiedzających (firmy i osoby prywatne) do naszych przedsiębiorstw, (których materiały prezentowane były na stoisku) oraz do WPHI w sprawie dostawy produktów z zakresu gospodarki rolnej (szczególnie nawozami sztucznymi i środkami ochrony roślin). Ponieważ Górna Austria graniczy z Bawarią wielu odwiedzających targi było z tego niemieckiego kraju związkowego. Również ta grupa wyrażała zainteresowanie polskimi produktami i usługami z branż będących przedmiotem targów.

Lidia Szeląg

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (austria.trade.gov.pl)
Fot: austria.trade.gov.pl

1 12 grudnia, 2016 Biznes, News, Wydarzenia Grudzień 12, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.