Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Przelicz waluty

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Zamówienia publiczne planowane przez Ambasadę RP w Wiedniu
Dodany przez:

Zamówienia publiczne planowane przez Ambasadę RP w Wiedniu

Plan zamówień publicznych na rok 2017

Informacja nt. zamówień publicznych planowanych do realizacji w 2017 r. przez Ambasadę RP w Wiedniu.

Ambasada RP w Wiedniu

PLAN ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH na rok 2017

Rodzaj zamówienia Lp. Przedmiot zamówienia publicznego Przewidywany tryb lub inna procedura udzielania zamówienia Orientacyjna wartość zamówienia Przewidywany termin wszczęcia postępowania
usługi 1 Przeglądy pięcioletnie 5 nieruchomości W trybie z wolnej ręki 30 000,- € I kw.

 

Źródło: Ambasada RP w Wiedniu (wieden.msz.gov.pl)
Fot: wieden.msz.gov.pl

3 04 stycznia, 2017 Austria, Kalendarium, News, Polityka Styczeń 4, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w austriackich realiach. Gdy przybyliśmy do Austrii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim Austria. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Austrii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Austrii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Dziękujemy.

zespół Polacy w Austrii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAustria.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.